Dnes vám přinášíme výběr předvánočních akcí, které se budou konat o víkendu
Sokolovsko
Průvod čertů v Sokolově
Kdy: neděle 15. prosince od 15:00, samotný průvod začíná v 16:30
Kde: Staré náměstí, Sokolov
Vstupné: zdarma
Sokolovské ulice a centrum města se opět promění v místo plné čertů a dalších strašidelných bytostí, včetně Krampusáků a čarodějnic! Průvod se vydá v 16:30 od Městského domu kultury, projde ulicemi od náměstí Budovatelů, přes K. H. Borovského, kolem kruhového objezdu u městského úřadu a ulicí Rooseweltova až na Staré náměstí. Můžete se rozložit po celé trase a pozorovat, jak čerti postupují; přechody budou označeny. Program začíná už od 15:30 hodin koncertem kapely Tra-Mall na náměstí Budovatelů. Mějte na paměti, že kvůli akci budou v Sokolově platit určité dopravní omezení, proto buďte pozorní.
Chebské vánoční trhy
Kdy: sobota 14. prosince – neděle 15. prosince od 10:00 do 18:00
Kde: Hrad a náměstí, Loket
Vstupné: dospělí 170 korun, děti 130 korun, rodinné vstupné 480 korun
Přijďte si užít kouzlo Vánoc na Krušnohorské vánoční trhy v Lokti. Malebné prostředí hradu a náměstí ožije vánoční atmosférou plnou vůní, radosti a zážitků. Čeká vás bohatý program, který potěší celou rodinu, včetně divadelních představení, hudebních a pěveckých vystoupení, dobového tržiště a vánočních dílen. Pro milovníky tradic jsou připravené ukázky řemesel, zvyky a chutná krušnohorská kuchyně. Atmosféru dále vylepší andělé na chůdách, zvonečkový průvod a živý betlém. Nemine vás ani výstava „Krušnohorské Vánoce“ a „Nejkrásnější pohádky“.
Třetí adventní neděle v Kraslicích
Kdy: neděle 15. prosince od 16:00
Kde: Náměstí T. G. Masaryka, Kraslice
Město Kraslice a Městské kulturní centrum Kraslice vás srdečně zvou na Třetí advent. Sejdeme se v 16:00 hodin na Náměstí T. G. Masaryka, kde si budete moci užít vystoupení místních škol a školek.