Na Energii můžete už v polovině srpna, hraje se v Chebu

Karlovy Vary – Léto v plném proudu, ale příznivci hokeje a Energie už si mohou psát termíny přípravných zápasů a první bude v Chebu !

hráči Energie mají za sebou suchou přípravu a už na konci července se znovu sejdou k prvním společným tréninkům na ledě. A úvodní domácí duel je čeká netradičně v Chebu v úterý 13. srpna od 17 hodin, kdy v rámci propagace hokeje v regionu vyzvou v atraktivním Podkrušnohorském derby Litvínov!

Vstupenky na utkání v Chebu už můžete zakoupit nyní v předprodeji na www.ticketportal.cz. Jednotná cena vstupenky na sezení je 100 Kč, vstupenka je bez určeného místa. Fanoušci Energie, kteří si již zakoupili permanentní vstupenku na sezonu 2024/25, mají vstup na toto utkání zdarma a žádný další lístek si již kupovat nemusí.

Pro aktivní fanoušky obou týmů budou na stadionu v Chebu vyhrazena místa. Jak příznivci Energie, tak i Litvínova, tak mohou svým týmům vytvořit fanouškovský kotel. Utkání v Chebu kromě hokejové podívané nabídne i doprovodný program. Fanoušci se tak mohou těšit na tradiční funzonu, stánek s merchandisingem nebo autogramiádu vybraných hráčů.

Na stadion jsou zváni všichni kdo se těší na novou sezonu, všechny příznivce Energie i hokeje. Přijďte si užít Podkrušnohorské derby! Informaci zveřejnil HC Energie na svém webu včetně foto.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.