Kulturní léto Sokolova je v plném proudu

Sokolov – Kulturní léto v Sokolově již odstartovalo v červnu a nabídlo zajímavé akce, ale jeho pokračování je naplánováno až do září. Proběhne řada koncertů, letní kino, venkovní slavnosti a další kulturní aktivity.

„ Letošní kulturní léto v Sokolově bude opět pestrým a nabitým programem. Připravili jsme pro Vás řadu oblíbených akcí. Srdečně všechny zveme, aby si užili příjemnou atmosféru našeho kulturního léta,“ dodává ředitel kulturního domu Tomáš Melč. Již ve druhé polovině června se v areálu lesoparku Bohemia uskutečnila hudební akce Hurááá, prázdniny, kde se představilo několik interpretů jako Láska, skupina Wostrey, Kolband, závěr večera obstaral zpěvák Xindl X.

Milovníci filmů se mohou těšit na další ročník venkovního promítání filmů na koupališti Michal, kde také v červenci a srpnu zahrají známí interpreti Yzomandias, Nik Tendo a Pokáč. Také nesmíme zapomenout na akci Hrajeme na Sídlištích, která se koná v červenci, kde se nám představí interpretka Ája Boháčková s českými a světovými populárními písněmi před domem seniorů „Čtyřka“ a v srpnu nám zahraje Riccio Quartetto.

V červenci se bude konat Sokolovský Food Festival v zámeckém parku, kde návštěvníci ochutnají gastronomické speciality. V srpnu se uskuteční Sokolovské slavnosti vína s bohatým hudebním programem. Akce Sokolovský dostavník a Folková Ohře pro příznivce folk a country hudby se bude konat na Starém náměstí a dále program bude pokračovat v Loděnici Dronte.

Závěrem letní sezony bude v září tradičně Den horníků s pestrým programem koncertů a vystoupení interpretů jako Michal Hrůza, Poetika, České srdce a Barbora s kapelou Holki.

Kulturní léto v Sokolově slibuje zábavu a skvělé zážitky pro všechny věkové kategorie. Přijďte si užít příjemnou atmosféru Sokolova. Kompletní přehled akcí je k dispozici na stránkách MDK Sokolov.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.