Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje má nové vozy i stan pro pracoviště krizové připravenosti

Karlovy Vary – Zajištění rychlé pomoci je v současné době také závislé na technické vybavenosti. Ať už jde o vozový park a nebo další vybavení potřebují zdravotníci vybavení odpovídající požadavkům, které se na ně kladou a oni plní. Aktuálně Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje pořídila dalších nových vozů v hodnotě téměř 13 milionů Kč. Z toho sedm vozů pořídila díky investičnímu příspěvku Karlovarského kraje.

Konkrétně vůz Škoda Octavia pro oblastního technika Karlovy Vary, Škoda Octavia pro oblastního technika Cheb, VW Transporter Kombi pro technika spojů, Caddy Cargo Maxi pro technika přístrojů, VW Transporter pro zajištění materiální obslužnosti a dva vozy VW Transporter Kombi pro přepravu většího počtu osob při mimořádných událostech. Osmé vozidlo VW Transporter Kombi pro služby koronera v hodnotě cca 2 milionů Kč bylo pořízeno díky programu Evropské unie REACT-EU.

Z dotace na krizovou připravenost poskytované Ministerstvem zdravotnictví ČR byl pořízen stan pro pracoviště krizové připravenosti v hodnotě téměř 700 tisíc Kč.

„Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje by ráda touto cestou poděkovala svému zřizovateli, Karlovarskému kraji, za podporu a součinnost při rozvoji naší organizace. Doufáme, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat v tomto duchu,“ uvedl na stránkách kraje Jiří Smetana, ředitel Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.