Veřejné zakázky v Karlovarském kraji budou vyhlášeny celkově za 3,8 miliardy

Karlovy Vary – Veřejné zakázky jsou podstatnou investicí kraje, v tomto roce je v plánu vyhlásit veřejné zakázky v celkové hodnotě 3,8 miliardy korun. Jde o zakázky jak samotného kraje tak jeho příspěvkových organizací. Seznam veřejných zakázek je již k dispozici na  krajských webových stránkách.

Jednou z nejvýznamnějších investičních akcí bude rekonstrukce a modernizace Střední uměleckoprůmyslové školy keramické a sklářské Karlovy Vary v plánované výši více než 1,1 miliardy korun. Velké investice očekávají i další krajské střední školy, ve kterých se budou modernizovat učebny a počítačové sítě.

„Vytvořili jsme přehledný plán veřejných zakázek, které se v novém roce chystají. Naší snahou bylo ještě více přiblížit investiční aktivity kraje a jeho organizací a transparentně o nich informovat veřejnost i potencionální dodavatele. Investice poputují do zdravotnictví, dopravní i cyklo infrastruktury, kultury, školství, sociální oblasti a navíc v první kvartálu začnou stavební práce na jednom z našich strategických projektů, tím je Karlovarské inovační centrum,“ uvedl náměstek hejtmana pro oblast správy majetku a investic Dalibor Blažek.

V případě vyhledávání zakázek jde přehled upravit dle určených kritérií, jako je druh veřejné zakázky, předpokládaná hodnota nebo klíčové slovo v názvu či předmětu veřejné zakázky. Zájemci se dozví co je předmětem konkrétní zakázky. Jsou v něm uvedeny plánované podlimitní a nadlimitní veřejné zakázky včetně jejich předpokládané hodnoty a předpokládaného termínu vyhlášení. Oba tyto údaje se mohou v čase měnit podle toho, jak se budou při přípravě konkrétních zadávacích řízení upřesňovat podklady k předmětu plnění a zadávacím podmínkám. Plán zakázek bude průběžně aktualizován. Veřejné zakázky po jejich vyhlášení včetně všech zadávacích podmínek jsou uvedeny na profilu zadavatele EZAK.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.