Nominace ankety nejlepší sportovec Karlovarského kraje jsou otevřeny

Karlovy Vary – Karlovarský kraj opět po roce vyhlašuje anketu Sportovec roku. Ocenění náleží sportovcům, trenérům i sportovním legendám za jejich úspěchy a výjimečné výkony. Návrhy na ocenění bude již popáté přijímat okresní sdružení České unie sportu, a to do 31. ledna 2024.

„Ocenění sportovců, legend ale i dalších činovníků, kteří se věnují trénování, výchově a podpoře mladších generací, vnímám jako potřebné. Není v našich silách sledovat veškeré úspěchy soutěžících z Karlovarského kraje, proto si velmi vážíme spolupráce s krajskou organizací České unie sportu s kluby, jednotami a dalšími sportovními organizacemi. Již samotná nominace je vlastně malým vítězstvím a my jsme velmi pyšní na každičkého sportovce, který se v ní objeví,“ uvedl radní pro oblast vzdělávání, školství, sportu, mládeže a tělovýchovy Jindřich Čermák.

Své návrhy mohou zasílat především kluby, tělovýchovné jednoty a další sportovní organizace. Nominační formulář je společný pro okresy i kraje. Ke stažení je na internetových stránkách krajské organizace České unie sportu. Anketní lístek je potřeba vyplnit, uložit a následně pak vyplněný zaslat e-mailem na kontakty uvedené ve spodní části formuláře. Vybrané nominace budou v rámci okresních kol postoupeny Karlovarskému kraji. Výsledky bude posuzovat Komise sportovní Rady Karlovarského kraje, která pak předloží zástupcům krajské rady návrhy na ocenění. Slavnostní vyhlášení výsledků ankety se bude konat v průběhu měsíce května 2024 v prostorech Císařských lázní v Karlových Varech.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.