OBRAZEM: Triatlonisté si užívali krásného počasí na Michalu

Sokolov – Již po čtyřicáté proběhl v Sokolově triatlonový závod. V neděli 20. srpna kdy vládlo velmi teplé počasí a koupaliště obsadili hlavně rodiny s dětmi a užívali si parádní letní den. Dopolední program patřil mladším kategoriím, kdy nastoupili na dvě desítky dětí. Rozděleny byly na dvě kategorie a ukázaly, že triatlon by mohl mít i nastupující generaci.

Hlavní závod odstartoval ředitel Jiří Dvořák. Pro zádovníky je dnes připraveno 750 metrů plavání, 20 km jízdy na kole z koupaliště Michal na Postrání a zpět. Běh měl trať okolo samotné nádrže a jeho délka byla 5km.“ uvedl Jiří Dvořák k samotnému závodu.

Ti nejlepší borci dokázaly za extrémního tepla trať zvládnout s časem lehce přes jednu hodinu. Ocenění výkonů při vyhlášení výsledků jednotlivých kategorií přidal i starosta města Sokolov Petr Kubis. Hlavního závodu se nakonec zúčastnilo 57 závodníků a všichni dokázali závod dokončit.