O sportoviště je již třetím rokem v Chebu stará Správa sportovišť

Cheb – Pečovat o sportoviště není snadný úkol. V Chebu se v tomto směru změna udála před více než dvěma roky. Pod novou příspěvkovou organizaci města přešla hlavní sportoviště jako bazén, zimní stadion, areál Lokomotivy a nově také Krajinka. „ Prvním podstatným úkolem bylo zpřístupnit sportoviště co nejvíce veřejnosti a vytvořit systém průhledného financování a celkové kontroly dění na samotných sportovištích.“ vysvětluje hlavní důvody vzniku ředitel Správy sportovišť města Chebu Michal Ouřada.

Nejpodstatnější složkou práce společnosti je technické zabezpečení fungování sportovišť. „ Tady musím říct, že velký dík patří zaměstancům, kteří dokáží svou profesní zdatností a znalostí většinu věcí řešit sami a jsou jedním z nejdůležitějších prvků fungování.“ doplňuje dál Michal Ouřada.

Takovým příkladem může být nyní oprava bazénové vany, která proběhne během tradiční letní technické přestávky. Pracuje se také na zimním stadionu, kde probíhají úpravy čpavkového kanálu. Na ty budou navazovat práce ve strojovně.

Areál Lokomotivy již některé úpravy prodělal a například nové osvětlení se ukázalo jako velmi efektivní krok. Ve výhledu jsou další úpravy haly pro její méně náročný provoz a také se plánuje další travnatá plocha s tribunou. Od června má Správa sportovišť pod sebou také areál Krajinky. Jde především o veřejná sportoviště. Vzhledem k jejich nedávné realizaci jde v tomto případě především o udržování pořádku a bezpečnost. 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.