„SPORT BEZ HRANIC“, I TAKOVÉ JSOU BAVORSKO-ČESKÉ TÝDNY PŘÁTELSTVÍ V SELBU A AŠI

Aš/Selb – Velká olympiáda, přeshraniční dětský fotbalový turnaj, červnové bruslení, nebo jízda na trendy koloběžkách. Bavorsko-české týdny přátelství jsou v plném proudu, zapojit se může každý.

Návštěvníci se mohou těšit i na silácké přetahování, bouldering, bruslení, střelbu z airsoftu, tanec a mnoho dalších aktivit. To vše Vás čeká v Rosenthalově parku v Selbu se vstupem ZDARMA!

Sportovní oddíly a spolky ze Selbu a Aše představí své oblíbené sporty od 03.06.2023 do 04.06.2023.

Sportovní víkend bude v sobotu završen „bazénovou párty“ v krytém bazénu v Selbu, a to od 12:00 do 18:00 u příležitosti 50. výročí jeho založení.

Moderátory víkendu budou Franziska Brömel a Tim Uhle. K dispozici budou jazykoví průvodci, kteří pomohou Bavorům a Čechům v komunikaci. Po oba dny budou zúčastněné oddíly a Městský sportovní svaz Selb zajišťovat grilované speciality a vegetariánské pokrmy. Kromě nealkoholických nápojů a piva bude během dne k dispozici také káva a něco sladkého.

V sobotu večer bude na velkém pódiu od 19 hodin živě hrát skupina Selb Control.

PROGRAM

Sobota 3. června 2023

13.00 Zahájení, 13.15 Sportovní a herní program v Rosenthal parku a skateparku Selb. Od 13.45 to rozbalí fotbalisté různých věkových skupin. Na své si přijdou i obdivovatelé silných mužů, protože v 17.00 si může každý vyzkoušet přetahování lanem se silákem Čestmírem Šímou, a to stále není vše, protože od 18. do 19. bude možnost zatančit si s DJ, a poté už afterparty s kapelou SelbControl.

I v neděli 4. června se mohou lidé těšit na pestrý program. Ve 13 hodin  připravili organizátoři akce sportovní a herní program v Rosenthal parku a skateparku Selb. Ve 14 hodin je připravený výlet na koloběžkách do Aše a zpět s průvodcem Petrem Fischerem. Kdo nestihl v sobotu, tak si bude moci se silákem Čestmírem Šímou poměřit síly i v neděli v 15.30. Po oba dny si budou moci dát do těla i „fitnessáci“ poctivé lekce na fitness pódiu.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.