CHEBSKÝ FESTIVAL VÍNA NAPLNIL NÁMĚSTÍ DOBROU NÁLADOU

Cheb – Ačkoli příchod jara je velmi pomalý a teploty nejsou ideální, festivalu vína bylo přáno. Vinaři, občerstvení mnoha druhů a hudební scéna byl jen základ.

To nejlepší byla podle návštěvníku i velká návštěvnost a dobrá nálada. Přátelská setkání i rozhovory s klidným postáváním beze spěchu byly tou pravou ingrediencí.

Návštěvníky Festivalu vína čekal nejen kulturní program s cimbálovou muzikou Majerán, ale například i vystoupení skupiny Siluety a after párty patřila DJ Yaa.

Podle zástupce Rajhradského klášterního vinařství Miloše Ostřížka je především překvapivý odklon od sladkých vín k polosuchým a suchým. „Při ochutnávkách nabízíme ryzlink, rulandské a podobně.“ jak řekl znalec vína. Tyto slova potvrdila i návštěvnice Dáša. „Ochutnala jsem zatím asi 4 vína, ale nejlepší byl Muškát.“ uvedla.

Chebský festival vína byl především podařeným setkáním s výbornou atmosférou. Kulisa chebského náměstí tak opět ukázala, že je ideálním místem pro setkávání a může to být třeba se sklenkou výborného moravského a českého vína.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.