NA DÁLNICI D6 KONTROLOVALI RYCHLOST STUDENTI, NAŠLO SE 23 HŘÍŠNÍKŮ

Karlovarský kraj – V pátek 28. dubna letošního roku proběhla na dálnici D6 dopravně bezpečnostní akce, která byla zaměřena na dodržování nejvyšší povolené rychlosti motorových vozidel.

 

Této akce se nezúčastnili pouze dopravní policisté, ale také studenti třetího ročníku Střední policejní školy v Sokolově. Policisté nejdříve studentům vysvětlili, jak bude dopravní akce probíhat a následně jim ukázali samotnou práci policistů. „Ukazujeme studentům policejní školy práci policistů a tím získáváme zájemce o práci u policie“, sdělil vedoucí odboru služby dopravní policie plukovník Pavel Žíha.

Policisté se dále zaměřili na pátrání po odcizených motorových vozidlech, hledaných osobách, věcech a věnovali pozornost také prověrce přepravovaných osob a kontrole zavazadlových prostor. „Do akce byla zapojena desítka policistů z dopravní policie. Ti během pár hodin zjistili 23 řidičů, kteří při jízdě překročili stanovenou rychlost. Policisté překročení rychlosti ve všech případech vyřídili uložením pokuty příkazem na místě,“ dodal nadpraporčík Jan Bílek.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.