Bývalý teoretik a dějepisář dříve učící politologii v debatě úplně vyhořel

Bývalý učitel (teoretik), zoufale se tvářící ministr vnitra a syn bývalého senátora za ČSSD Vít Rakušan (STAN), zjevně neunesl kritiku poslankyně Jany Vildumetzové Mračkové (ANO) v nedělní partii Terezie Tománkové.

Když už zoufale útočícímu Rakušanovi docházely argumenty, tak začal tepat v přímém přenosu Janu Vildumetzovou Mračkovou za její soukromé aktivity na sociálních sítích, aby odváděl pozornost od problémů současnosti, jako je radikalizace české společnosti, která od loňského podzimu pokračuje v pokojných demonstrací, které podle organizátorů budou dál sílit.

Tepání teoretika Rakušana připomínalo více hysterického učitele, který pokřikuje na žáky, protože ho nechtějí vnímat jako autoritu a odmítají sledovat jeho karikaturu politika s arogancí moci. Možná si politik Rakušan vůbec neuvědomuje, že už dávno není ve třídě, kde si může beztrestně uplatňovat poučování amatéra a teoretika v jedné osobě, kterého všichni bezmezně poslouchají, protože drží prst nad jejich známkami včetně pravidel chování, která si určuje on sám.

Rakušan neodpovídal na otázky a zoufale se vyhýbal aktuálním tématům, která otřásají celou vládou České republiky, a to nezdar při bagatelizacích pokojných demonstrací nespokojených Čechů, které začali pořádat i členové strany Právo, Respekt, Odbornost (PRO) pod vedením předsedy Jinřicha Rajchla.

Rajchl vyzval Rakušana k tomu aby odstoupil. Pozval veřejně před občany předsedu vlády Petra Fialu (ODS), aby lidem vysvětlil nejdražší energie v celé EU, nejhorší hospodářské výsledky v historii ČR, nevyšší míru zadlužování českého národa. Fiála se před nespokojené občany ale nepostavil.

Rakušan v posledních měsících opakuje jako papoušek stále dokolečka naučené fráze o dezinformacích, proruských aktivitách, kterými se pokouší odvádět mediální pozornost právě od tragické pseoudopráci vlády a zoufalých výsledků, kterými zatěžují současní politici celou českou společnost.

Češi stále ve větším počtu vnímají neschopnou Fialovu vládu, jako pro ukrajinskou a pro globalistickou, které už díky eourohuerství a zájmovým skupinám nezbývá prostor proto, být vládou všech občanů.

Mnozí opoziční politici hovoří o podlé taktice a podraz na seniory, kterým výrazně pokrátili vládní politici valorizace důchodů v procesu legislativní nouze jako hospodářskou škodu.

Takové chování může rozdělovat zásadním způsobem společenské skupiny, které je často označováno jako hospodářský faul na vlastní občany.

autor: Miri

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.