Další vládní skandál ministryně Černochové z ODS?

Mnozí ještě dnes vzpomínají na stovky kauz jejich soudní dohry trvají až do dnešních dní i přes masivní amnestii prezidenta Klause, který navždy uzavřel tisíce privatizačních kauz, kdy političtí kumpáni za bílého dne rozkradli celé české hospodářství s důrazem na stovky produktivních a strategických firem a podniků, které generovali ročně desítky miliard korun. 

Na Facebooku se objevily akce, kterými se ODS proslavila nejen na titulcích novin, ale především tím, že vrátila Českou republiku mezi země, které jsou prorostlé korupcí a klientelismem. 

“Přesně na tuhle kauzu jsem vás před víc než rokem upozorňoval. A napsal jsem vám k tomu: „Tak schválně jestli budu mít za pár měsíců pravdu i v tom, kdo zakázku vyhraje.“ Jsme o rok dál a o rok blíž k tomu, abych měl pravdu. Ministryně Černochová jmenovala bez výběrového řízení nového šéfa Vojenského technického ústavu. Určitě vás vůbec nepřekvapí, že na ústavě se právě teď dokončuje obrovská státní zakázka za 5,6 MILIARDY korun. A určitě vás taky nepřekvapí ani to, že nový šéf státního podniku doporučoval, aby tuhle zakázku vyhrála firma, která je napojená na podezřelého náměstka od Černochové. To by v tom byl čert, aby tu zakázku za téměř 6 miliard nedostali, že?” se uvádí na profilu Roberta Šlachty

Ministryně Černochová reprezentuje ODS, která se po létech vrátila spojením a polepením tří procentních stran, aby stejným způsobem po změně zákona polepila současnou koaliční vládu, založenou na principu všichni proti Babišovi.

“Přesně tak, jak jsem říkal! Psal jsem to už v listopadu. Jana Černochová si dneska na ministerstvo přivedla svoje náměstky. A samozřejmě, že jeden z nich je František Šulc. Šulc je dlouholetý poradce Jany Černochové a od Ministerstva obrany dostal zakázky v hodnotě 10 milionů korun, a taky dotace v hodnotě 11 milionů korun. Ministerstvo obrany teď chystá další obří zakázku. Mají v plánu nakoupit lehká útočná vozidla v celkové ceně 7 MILIARD korun. A kdo že se to o zakázku velice zajímá? Jiří Sauer. Byznysový partner a kámoš nového náměstka Šulce. Tak schválně jestli budu mít za pár měsíců pravdu i v tom, kdo zakázku vyhraje,” stojí profilu politika Šlachty.

ODS po mnoha skandálech lidi na osm let odstavili od koaličního potenciálu, ale dnes jsou vyhladovělí politici zpět a podle všeho jejich chuť zakousnout se do koaličního koláče je obdivuhodně veliká v zádech se svými voliči, kteří uvěřili tomu, že se ODS změnila, jak sliboval Petr Fiala všem občanům před volbami.

Ale po volbách zjevně ODS hodila všechny své voliče přes palubu, protože na mnoho slibů dnes reaguje tak, že asi dělá přesně pravý opak.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.