Zastupitelky chtějí odvolat radního Čermáka

Radní Jindřich Čermák (Piráti) to má nahnuté, důvodem je nevhodné chování Čermáka, který za účasti zastupitelky Jaroslavy Brožové Lampertové. Při návštěvě jediného bazénu při Střední škole v Karlových Varech – Drahovicích, patřícího do majetku Karlovarského kraje Čermák řekl, že i kdyby tam měl pěstovat žampiony, tak bazén zavře. Zastupitelkám došla s hulvátským chováním radního trpělivost a požadují jeho odvolání z funkce radního pro školství Karlovarského kraje .

Otevřený dopis budou řešit už na nejbližším zastupitelstvu politici Karlovarského kraje.
Vážené paní zastupitelky, vážení páni zastupitelé,
včera jsme po našem apelu byli na prohlídce bazénu v Domově mládeže Karlovy Vary, který chtěl kraj na konci roku zavřít. Na místě jsme se přesvědčili, že bazén je plně funkční a že vedení kraje chce zavírat něco, co funguje, je využíváno dětmi, záchranáři, nemluvě o tom, že studenti Střední pedagogické školy zde vykonávají maturitu.
Vrcholem bylo včerejší absolutně nevhodné chování pana radního Jindřicha Čermáka, který za účasti paní zastupitelky Jaroslavy Brožové Lampertové řekl, že i kdyby tam měl pěstovat žampiony, tak bazén zavře!
Jeho chování, nekompetentnost vést resort školství, nás vede k výzvě k zařazení bodu na zastupitelstvu 30. ledna s názvem Odvolání radního pro školství Jindřicha Čermáka. Pan radní, který je radním za Českou pirátskou stranu, za dva roky vládnutí neudělal vůbec nic, nedokáže odpovídat na naše otázky, chová se arogantně a absolutně nekompetentně. Nedokáže vyřešit jeden problém. Školství za dva roky se vůbec nikam neposunulo. Jindřich Čermák je několik let opozičním zastupitelem v Karlových Varech, tak určitě ví, že opozice je tady od toho, aby upozorňovala na kroky, které jdou proti lidem. Jeho včerejší chování bylo za jakoukoliv hranou. K uzavření bazénu dal pan radní pokyn potají, nikomu o tom neřekl, s nikým to nekonzultoval, neřešil.
Žádáme vás tedy o zařazení tohoto bodu jako prvního bodu jednání krajského zastupitelstva dne 30. ledna 2023.
 Pod dopis se podepsaly  Jana Mračková Vildumetzová, předsedkyně zastupitelského klubu hnutí ANO, Karla Maříková, předsedkyně zastupitelského klubu SPD a Jitka Pokorná, předsedkyně zastupitelského klubu VOK.

Kromě destruktivního politického rozhodnutí si mnozí pamatují politika Čermáka více jako neúnavného kritika všeho, jen ne krajské koalice, kde si poprvé smočil své politické prsty v koaliční vládě Kulhánka a jeho vazalů.
Čermák kromě plamenných projevů jako z dob socialismu,  příliš vlastní pracovitostí nevyniká. Seznam skutečných výsledků práce se v jeho rejstříku téměř vůbec nevyskytuje. Nejspíš uvízl jen ve stínu mediálně známého politika Kulhánka, který vyniká tím, že pozitivní příběhy hraje sám na sebe bez ohledu na zásluhy a politické nepříjemnosti přenechává s noblesou svým kolegům, kde se media do sytosti napasou.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.