Demokracie za každou cenu. Češi budou vybírat za prezidenta opět komunistické kádry z dob socialismu.

Jak hluboko klesly demokratické strany. Do teď reprezentovaly svobody, tržní hospodářství a prozápadní politiku.

Po prvním kole volby prezidenta České republiky je jasno. Češi budou vybírat opět komunistické kádry z dob socialismu.

Je to obrovské zklamání, že všechny demokratické strany dnes navádí české občany za vydatného přispění médií volit politické kádry z bývalého socialistického Československa, kde soudruh a komunista byl symbolem strachu, pronásledování a věznění za projev svobody slova.

Asi nejhorší na celé situaci je fakt, že údajné pravicové strany mají více než třicet let hlavní zaklínadlo, kterým je zákaz spolupráce s komunisty.

Přísný zákaz jakékoli spolupráce s komunisty dnes ve vší nahotě „demokratické strany“ ukazují, jak nastavily podporu kandidátů, kde promyšleně soustředily své aktivity ve prospěch bývalého socialistického komunisty a vojenského rozvědčíka.

ODS, TOP 09, KDU-ČSL a zbytek vládní koalice dnes podporuje místo minulostí nezatíženého, demokratického kandidáta, nečitelného socialistického vojáka, aktivního socialistického komunistu, který se připravoval celý život na válku s demokratickými zeměmi a nikdy nesvolil k odtajnění svých komunistických aktivit v Československé socialistické lidové armádě, která spolupracovala se Sovětskou armádou působící dlouhá léta na našem území.

Na druhém protipólu stojí stejnými médii brutálně, dlouhá léta propíraný a všem známý Andrej Babiš, který se svléká do naha od doby, kdy vstoupil do politiky tak často, že český čtenář už neví jen to, co měl Andrej Babiš dnes ráno k snídani.

To vše se po sametové revoluci řítí směrem, který bude hned v první zatáčce signalizovat kompletní perestrojku za přispění „pravicových politiků“, propagujících „Demokracii za každou cenu“ se svými loutkovodiči v zádech.

Prezident Zeman v nedělním rozhovoru pro Blesk také uvedl, že oba kandidáti budou „očistec“. Volit v druhém kole bude prý opět Andreje Babiše.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.