Varyáda připravuje na neděli 4. 12. mikulášskou nadílku

Před námi je krásný adventní čas a s ním oblíbené i obávané trio Mikuláše s andělem a čertem. Přijďte tedy neděli 4. 12. od 16:00 hodin strávit k nám. V teple, klidu a vánoční atmosféře můžete nakoupit ještě chybějící dárky, dát si něco dobrého k jídlu a hlavně – potkat Mikuláše.

Mikulášská nadílka je první připomínkou, že vánoční čas je hlavně o setkávání se s rodinou a o obdarovávání blízkých. „Pro naše návštěvníky máme opět připravený bohatý program,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG.

Doprovodný program bude opět po celé pasáži obchodního centra. Kromě velmi oblíbeného malování na obličej, které bude opět na dvou stanovištích, se budou děti a jejich rodiny moci vyfotit u vánoční fotostěny. „Chybět samozřejmě nebude ani animační program pro děti, kde si budou moci zatančit a zasoutěžit s vánočními elfy nebo anděli,“ doplnil Malý.

Uvnitř centra se také od 17:00 bude konat mikulášská nadílka, kterou doplní čerti o suchý led, aby vytvořili pekelnou atmosféru. Každý se může zapojit, stačí umět krátkou básničku nebo písničku, a od Mikuláše tak dostat sladkou odměnu. Atmosféru dotvoří také svařák a dětský punč, který budou mít členové Varyáda Club za uplatněný kupón zdarma.

Věrné zákazníky, kteří mají staženou aplikaci obchodního centra Varyáda Club odměníme formou kupónů i mléčnou čokoládou našeho centra.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.