Rozsvícení vánočního stromu ve Varyádě zahájí nejkrásnější čas roku

Neděle 13. listopadu se v obchodním centru Varyáda ponese v duchu Vánoc. Návštěvníci jsou zváni na slavnostní rozsvícení vánočního stromu a výzdoby. Uslyší hudbu Karlovarského symfonického orchestru, ochutnají první svařák a v 17:00 hodin pro všechny Varyádu rozsvítí primátorka města Karlovy Vary Andrea Pfeffer Ferklová. Zazpívá i speciální host Marian Vojtko, člen známé skupiny 4 Tenoři.

Od rozsvěcení vánočního stromu, až po poslední část vánoční výzdoby, Varyáda pro své návštěvníky postupně rozzáří více než 100 000 vánočních světel. „V letošním roce jsme vánoční výzdobu opět vylepšili a doufáme, že si ji návštěvníci náležitě užijí,“ říká Martin Malý, ředitel marketingu a komunikace společnosti EPG.

Doprovodný program bude opravdu bohatý. Kromě nabídky u vánočního stromu, která čítá například pletené výrobky, náramky z minerálů nebo teplý čaj, si každý návštěvník může uvnitř Varyády užít malování na obličej, nakoupit čokoládové pralinky nebo perníčky, a ochutnat první svařák a punč. „Chybět samozřejmě nebude ani vánoční tématická hra pro děti a dospělé a workshop, kdy si každý bude moci udělat například svou vánočku,“ doplnil Malý.

Uvnitř centra se od 16:00 bude konat vánoční tvořivá Hra za vločkami. Každý se může zapojit, vyhrát zajímavé ceny a vytvořit si vlastní vánočku nebo linecké cukroví na workshopech, které budou součástí. Atmosféru dotvoří vánoční repertoár Karlovarského symfonického orchestru. Od 17:00 do 18:00 bude svým zpěvem před rozsvěceným stromem bavit návštěvníky zpěvák Marian Vojtko.

Věrné zákazníky, kteří mají staženou aplikaci obchodního centra Varyáda Club opět odměníme formou kupónů, které budou moci využít na svařák nebo punč zdarma.

zdroj: varyada.cz

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.