Halloween ve Varyádě: Přijďte si hrát a trochu se bát

Obchodní centrum Varyáda se 30. října od 16 hodin promění v halloweenský ráj zábavy. Návštěvníci prožijí pravé mrazení v zádech díky dokonalé atmosféře s upíří rodinou.

Vzpomínka na všechny zesnulé čili lidově Dušičky je pro některé ponurý svátek, pro jiné další den v práci. Obchodní centrum Varyáda ale ovládnou hororové kostýmy a zábavný program.

Strašidelná stezka odvahy, děsivé dílničky, malování na obličej nebo vyřezávání dýně. “Pro naše návštěvníky jsme si připravili bohatý program, “ říká Martin Malý, ředitel komunikace a marketingu pro firmu EPG. “Návštěvníci si budou moci zasoutěžit o nejlepší kostým, ve kterém přijdou na akci nebo vyhrát halloweenské brýle. ”

Programová nabídka je vhodná i pro menší děti. “Není natolik strašidelná, strašlivé by ale bylo si ji nevyzkoušet, “ říká Martin Malý. Vše bude podle něj nachystáno už od 16 hodin.

Kromě všech těchto strašidelných workshopů a soutěží na každého návštěvníka bude čekat cryo show se suchým ledem. Obchodní centrum si také pro své zákazníky připravilo odměnu ve formě cukrové vaty. Každý, kdo bude mít aplikaci Varyáda Club a uplatní kupón dostane tuto dobrotu zdarma.

 

Zdroj: OC Varyáda

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.