Nejlepší volejbalové týmy míří do Karlových Varů

Při svém třetím startu v Lize mistrů odehrají volejbalisté Karlovarska domácí zápasy poprvé přímo v domácím prostředí, v Hale míčových sportů. Svým příznivcům dopřejí jedinečné sportovní zážitky ze soubojů s vicemistry Belgie Decospan VT Menen a s loňskými finalisty nejprestižnější klubové soutěže Trentino Itas a Grupa Azory Kedzierzyn-Kozle.

Liga mistrů se do Karlových Varů vrací po třech letech. V sezoně 2018/19 hráli tehdejší šampioni svá domácí utkání v hokejové aréně, o dva roky později se během „covidových“ omezení představili jen na hřištích soupeřů. Letos klub naplnil podmínky Evropské volejbalové konfederace a všechny tři domácí zápasy základní fáze tak může odehrát v karlovarské Hale míčových sportů. „Věříme, že dokážeme svoji domácí halu třikrát vyprodat, ale i v to, že si ČEZ Karlovarsko připíše v Lize mistrů první výhru na hřišti,“ prohlásil za české šampiony manažer klubu Ondřej Hudeček. V roce 2020 získalo Karlovarsko kontumační výhru zásluhou covidového onemocnění soupeře.

Do letošního ročníku Ligy mistrů vstoupí volejbalisté Karlovarska 9. listopadu v aréně obhájců titulu, polského týmu Kedzierzyn-Kozle. O týden později přivítají doma slavné italské Trento s někdejším smečařem Karlovarska Donovanem Džavoronokem. Ve středu 30. listopadu pak před vlastním publikem vyzvou belgický Decospan Volley Menen  a 11. ledna odehrají v Hale míčových sportů poslední domácí duel s polským mužstvem. Plné vstupné na zápasy volejbalové Champions League činí 200 korun.

LIGA MISTRŮ V KARLOVÝCH VARECH

16. listopadu (18:00): Karlovarsko – Trentino Volley (ITA)

30. listopadu (18:00) : Karlovarsko – Decospan Volley Menen (BEL)

11. ledna (17:00): Karlovarsko – Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kožle (POL)

Vstupné: 200 Kč / 150 Kč snížené vstupné

Vstupenky jsou od 10. října k dispozici v síti TicketPortal

 

Zdroj: VK ČEZ Karlovarsko

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.