Rodiny s dětmi se o víkendu v Mariánkách nudit nebudou

Víkend pro rodiče s dětmi v Mariánských Lázních má pestrý a zajímavý program. Jsou pro ně totiž na sobotu i na neděli přichystány akce, na kterých se zabaví. U hotelu Krakonoš se rozloučí s létem, na Správě CHKO Slavkovský les mohou navštívit výstavu hub a gurmány přitáhne Lázeňský Food Festival.

V sobotu 24. září proběhne v sochařském pohádkovém ráji hotelu Krakonoš od 13.00 hodin akce Rozloučení s létem. V rámci programu vystoupí skupiny Bikers Band, Hillbillies, Medáci či Staří páni. Pro děti budou připraveny různé dílničky a Divadlo z Bedny s pohádkou. Občerstvení na vrchu Krakonoš je zajištěno.

V sobotu a v neděli bude otevřena tradiční víkendová výstava čerstvě utržených hub z regionu a okolí, proběhnou ukázky a ochutnávky pokrmů z nich, houbařský kvíz pro děti, ukázka hub pod binokulárním mikroskopem a bude možnost určení donesených hub. Návštěvníci se mohou podělit s mykologickým klubem o své zajímavé houbařské nálezy. Výstava je otevřena na Správě CHKO Slavkovský les v sobotu 9:00–17:00 a v neděli 9:00–16:00. Pořádají ji členové Mykologického klubu Slavkovský les.

Víkendový Lázeňský Food Festival může také přitáhnout rodiče s dětmi. Malí gurmáni jistě rádi ochutnají třeba čerstvé tvarohové koblížky, dortíky nebo zákusky. Těšit se mohou nejen na rozmanité dobroty, ale i na hudební doprovod.

 

Zdroj: KIS Mariánské Lázně

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.