Ve středu vyjížděli hasiči k dopravním nehodám

V průběhu středečního dne si karlovarští hasiči připsali na své konto dva zásahy u dopravních nehod. K první z nich došlo v Horním Kramolíně u Teplé a druhá se stala na silnici I/6 na výjezdu z Karlových Varů na Prahu.

U silnice v Horním Kramolíně u Teplé stojí starý zchátralý dům, jenž není v současné době nikým používán. Ve středu odpoledne do jeho rohu narazilo nákladní auto. Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Vzhledem k poškození domu bylo hasiči doporučeno, aby majitel objektu nechal stav domu odborně posoudit statikem. Silnice na místě nehody byla ohraničená a jízdní pruh u domu uzavřený. Provoz je zde řízen kyvadlově s použitím semaforů.

Ve středu ve večerních hodinách vyrazily dvě jednotky hasičů  k další dopravní nehodě kamionu, ke které došlo na silnici I/6 na výjezdu z Karlových Varů na Prahu. Nákladní auto sjelo mimo vozovku a převrátilo se na bok. Při nehodě byla zraněna jedna osobu, jež byla převezena záchrannou službou do nemocnice. Provoz na silnici omezený nenyl. Samotné vyproštění převráceného auta si zajistil jeho majitel na čtvrteční dopoledne.

 

Zdroj: HZS Karlovarského kraje

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.