Kulturní dům Dvorana Loket je místem pro vaše kulturní zážitky

Dvorana – historická a památkově chráněná budova, nový kulturně-společenský stánek Lokte, se už zaběhla a nabízí svým návštěvníkům rozličné kulturní vyžití. Od února mohli kulturní nadšenci zavítat do Dvorany na tanec, přednášku, divadelní představení i koncert. Postupně se v prostorách velkého i malého sálu vystřídalo již několik stovek návštěvníků. A co nás velmi těší, že se podařilo navrátit do Dvorany jarní přehlídku jazzových bandů pod názvem Loketské Jazzové Jaro a pokračovat v dlouholeté tradici, která se zrodila před více jak čtyřiceti lety.

Obrovskou radost nám udělala výhra a 1. místo od odborné poroty v soutěži Stavba Karlovarského kraje a umístění mezi 30 NEJ v soutěži celorepublikové, která právě probíhá. Upřímně si myslíme, že nově zrekonstruovaná, historická budova z roku 1895 s nádherně zdobeným stropem si to právem zaslouží.

Dvorana ceny nejen sama sklízí, ale poskytuje výjimečný prostor právě pro jejich udílení. V reprezentativních prostorách Dvorany proběhne například slavnostní Udělování ceny Euregia Egrensis za rok 2022 nebo vyhodnocení ankety Senior roku Karlovarského kraje 2022, při kterém vystoupí mj. herečka a zpěvačka Světlana Nálepková.

Zájem veřejnosti a návštěvnost akcí dokládá, že nejenom osvědčená tradice a klasika se hodí do zrenovovaných historických prostor. V nabídce tak jsou i akce pro alternativnější obecenstvo. Přesvědčte se sami a zavítejte na některou z připravovaných akcí.

Nyní jsme před začátkem sezóny podzim / zima a věřte, že je na co se těšit! Když vybereme pár titulů z mnoha, pak zmíníme – v září recitál ČESKÉ LEGENDY PETRA NOVÁKA, v říjnu swingový večer pražské zpěvačky KATEŘINY STEINEROVÉ & HER SWING BOYS, nově uvedeme STAND UP COMEDY a v prosinci muzikál SNĚHOVÁ KRÁLOVNA. Nebudou chybět ani divadelní představení, zde zmíníme BLÁZNOVY ZÁPISKY v podání Jana Přeučila nebo SATURNINA divadelního spolku Klas. V nabídce máme i koncerty a další akce.

Moc se na vás, milí návštěvníci, těšíme!

Vstupenky na pořádané akce zakoupíte on-line na Kulturní dům Dvorana – vstupenky | smsticket

Nebo zakoupit osobně v infocentru Krajské knihovny Karlovy Vary, Infocentru Chodov, Sokolovském infocentru (MDK) nebo v Městské knihovně Loket či přímo ve Dvoraně.

Více informací na FCB Kulturní dům Dvorana nebo na webu www.dvoranaloket.cz

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.