Benefiční den na Velkém Rybníce podpoří Honzíka a Františka

V sobotu 10. září se uskuteční již 8. ročník Benefičního dne na Velkém Rybníce. Program bude zahájen ve 13 hodin a zakončen ve 23 hodin ohňostrojem nad rybníkem. Jedná se o tradiční charitativní akci pořádanou Spolkem obyvatel Velkého Rybníka a Ruprechtova pod záštitou města Hroznětín. Město Hroznětín je zároveň generálním partnerem uvedené akce, jejímž cílem je pomoc dvěma velkým bojovníkům, Honzíkovi a Františkovi.

Veškerý výdělek z benefičního dne včetně věnovaných finančních darů od partnerů akce je pro tyto dva chlapce. Honzík žije se svojí rodinou v obci Bystřice, která patří do správního obvodu města Hroznětín. „Jsem rád, že vedení města schválilo pro Honzíka přímý finanční dar na jeho léčbu. František žije ve městě Březová u Sokolova a jsem také velice rád, že i zde vedení města schválilo Františkovi přímý finanční dar na jeho léčbu, za což moc děkuji,“ řekl starosta města Hroznětín Martin Maleček, který by takto rád osobně pozval malé i velké, aby se pobavili a zároveň podpořili dobrou věc.

Po celý den je připraven bohatý kulturní a zábavný program nejen pro dospělé, ale především pro dětské návštěvníky. Ty se mohou těšit zejména na báječnou jízdu na lanovce, která je proveze nad hladinou rybníka, a na lety vrtulníkem. Na zajištění a průběhu celé charitativní akce se podílí nespočet dobrovolníků, a za to jim patří velké poděkování.

 

Celý program naleznete na plakátu akce.

 

Zdroj: město Hroznětín

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.