Výstava Play it again Studia Najbrt končí

V karlovarské galerii umění již tuto neděli končí zajímavá výstava nazvaná Play it again. Svou 28 let trvající spolupráci s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary zde představuje Studio Najbrt. Firma založená roku 1994 Alešem Najbrtem se za léta vypracovala mezi špičku českých grafických studií.

Grafický design studia charakterizuje profesionální, výrazný a často hravý přístup. Vytváří loga, identity, knihy, plakáty, výstavy, webové stránky a aplikace pro české i mezinárodní klienty. Dlouhodobě spolupracuje se skupinou Ambiente, městy Praha, Ostrava (originální vykřičníkové logo) a mnoha dalšími. Na svém kontě mají celou řadu českých i zahraničních ocenění (opakovaně Nejkrásnější kniha roku, Český lev).

Karlovarská výstava představuje dlouhodobou spolupráci s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary. Každý rok znovu (odtud název výstavy inspirovaný filmem Woodyho Allena) zahajují Aleš Najbrt, Zuzana Lednická, Marek Pistora, Jakub Spurný a další studioví designéři kreativní práci na stejném tematickém základu, pokaždé ale jinak. Rozmanité podoby jednotlivých ročníků prezentují především plakáty, tiskoviny, ale i mnoho dalších předmětů, které každoročně pro festival vznikají. Možná i vy máte svůj oblíbený hrneček, tašku, tričko nebo ponožky, které vám připomínají letní festivalovou atmosféru. Všechny další si můžete připomenout již jen do neděle 28. srpna. Otevřeno je od 10 do 17 hodin.

 

Zdroj: Galerie umění Karlovy Vary

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.