Řidiče autobusu ohrožoval muž injekční stříkačkou!

Až desetiletý pobyt ve vězení hrozí třicetiletému muži, který měl napadnout řidiče autobusu a vyhrožovat mu, že ho bodne injekční stříkačkou s neznámou tekutinou. Kriminalisté ze Sokolova pachatele obvinili ze zvlášť závažného zločinu loupeže. 

K incidentu došlo 11. srpna před 22. hodinou v Sokolově. „Čtyřicetiletý řidič autobusu, který se s obviněným mužem znal, měl zastavit a po chvíli otevřít dveře autobusu, což po něm třicetiletý muž požadoval. Obviněný měl do vozidla vstoupit a řidiče začít ohrožovat injekční stříkačkou naplněnou neznámou tekutinou,“ popsal policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Podle kriminalistů následně řidič pokračoval v jízdě. Útočník mu ale během cesty vyhrožoval fyzickým napadením a bodnutím injekční stříkačkou, pokud mu řidič nedá peníze. „Řidič mu nakonec po neustálém vyhrožování ze strachu o svůj život a zdraví vydal finanční prostředky z tržby. Poté obviněný muž autobus opustil,“ upřesnil Kopřiva.

Policisté dopadli pachatele krátce poté, co se o případu dozvěděli. „Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného muže do vazby, což akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby,“ dodal Kopřiva. Pachateli teď hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.