Karlovarské městské divadlo pořádá prohlídky budovy i v srpnu

Přestože jsou prohlídky historické budovy Karlovarského městského divadla dostatečně atraktivní už díky budově samotné, k jejich zpestření přispívá i zasvěcený a vtipný komentář herce a moderátora Viktora Braunreitera. Jen stěží si lze představit někoho povolanějšího. Viktor je totiž nejen dlouholetým členem několika karlovarských uměleckých souborů, ale pořádá také oblíbené hrané prohlídky Karlových Varů a dalších turistických pamětihodností karlovarského regionu.

Vzhledem k tomu, že na jevišti KMD vytvořil řadu rolí, zná unikátní památkový objekt velmi dobře a návštěvníkům prohlídek nabízí nejen zajímavé informace o jeho historii, ale i nějaké ty historky ze zákulisí.

Pokud má člověk o prohlídku budovy KMD zájem, divadlo mu doporučuje zajistit si včas vstupenky, jelikož jejich počet návštěvníků je limitován. V měsíci srpnu se prohlídka uskuteční každý čtvrtek od 10 hodin. Konkrétní termíny jsou 4., 11., 18. a 25. srpna.

Jednotlivé vstupenky stojí 50 Kč a zájemci je mohou zakoupit přímo v pokladně divadla, v obvyklých předprodejích či on-line na www.karlovarskedivadlo.cz.

 

Zdroj: Karlovarské městské divadlo

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.