Hnutí ANO kandiduje v šestnácti obcích a městech Karlovarského kraje

(Karlovy Vary, 19. 7. 2022) – Celkem šestnáct kandidátních listin do zářijových komunálních voleb odevzdalo v Karlovarském kraji hnutí ANO. To bude někde obhajovat posty ve vedení radnic, jinde se budou jeho kandidáti ucházet o hlasy voličů poprvé.„V krajské metropoli je lídrem Andrea Pfeffer Ferklová, současná primátorka Karlových Varů, která chce svůj post obhájit. Uspět samozřejmě opět chceme i v Sokolově, kde je letos lídrem Petr Kubis. V Nejdku bude naše barvy opět hájit starostka Ludmila Vocelková a ve Velké Hleďsebi Jaroslava Brožová Lampertová. Starostku máme nyní i v Pramenech. I tam chce paní Michala Málková uspět a pokračovat,“ říká krajská předsedkyně ANO v Karlovarském kraji Jana Mračková Vildumetzová s tím, že úspěch by hnutí rádo zopakovalo i v Ostrově, kde kandidátku vede současný radní David Hanakovič.

V Chebu chce vedení hnutí ANO dosáhnout takového výsledku, který mu umožní sestavit funkční koalici a převzít vedení města. V čele chebské kandidátky stojí manažer a krajský i městský zastupitel Jan Vrba.

„Jsem velmi potěšena, že se nám poprvé podařilo postavit kandidátní listinu v Aši, kde již aktivně působí naše nedávno nově založená místní organizace. Lídrem je tu úspěšný trenér mládeže Vítězslav Kokoř. Premiéra čeká i naše kandidáty v Chodově, kde je lídrem podnikatel a specialista v oblasti informačních a bezpečnostních technologií Pavel Srba a rádi bychom posílili své pozice i v Mariánských Lázních, kde se o návrat do vedení města uchází lídr naší kandidátky Martin Hurajčík, bývalý místostarosta a náměstek hejtmanky,“ pokračuje krajská předsedkyně.

Ve Františkových Lázních postavilo hnutí ANO do čela kandidátky známého lékaře a chirurga Jana Kropáčka. V Drmoulu kandiduje za hnutí ANO realitní makléřka Ludmila Hnátová, v Kynšperku nad Ohří místostarostka a pedagožka volného času Jana Tomsová, v Oloví státní zaměstnankyně Monika Hurtová, v Lokti nad Ohří podnikatel Roman Moravec a v Toužimi stomatolog Jaroslav Kolesa.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.