Karlovy Vary spustily Portál občana

Nedlužíte městu za svoz odpadu? Chcete změnit výši poplatku, nebo si prověřit, zda nemáte vůči městu nějaký závazek? Pomůže vám Portál občana, který byl v rámci modernizace a zkvalitnění služeb zpřístupněn na webu Magistrátu města Karlovy Vary. Stav závazků a další informace umožňuje získat jednoduchou cestou.

Vstup do Portálu občana je možný několika způsoby, například pomocí jména a hesla, které zájemcům vygeneruje úřad. Stačí se osobně dostavit na pracoviště oddělení místních poplatků. Další možností je přihlášení za použití občanského průkazu s aktivovaným kontaktním elektronickým čipem, prostřednictvím služby mojeID, bankovní identity atd.

Uživatelům se v Portálu klienta zobrazí souhrn závazků z oblasti místních poplatků a pokut, například poplatky za svoz komunálního odpadu, za psy a další pohledávky. Je možné zde nahlížet nejen na stav svých závazků, ale také na jejich historii, aniž by byla nutná osobní návštěva úřadu.

Systém je napojen na platební bránu a platby je tedy možné provést pomocí QR kódu nebo online prostřednictvím webové platební brány.

Portál občana a kompletní informace o možnostech přihlášení najdou uživatelé na webu Magistrátu města Karlovy Vary v sekci Magistrát – zde: https://mmkv.cz/cs/portal-obcana

 

Zdroj: Magistrát města Karlovy Vary

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.