Nad filmovým festivalem bděla městská policie

V sobotu 9. července skončil 56. ročník Mezinárodního filmového festivalu, který letos nebyl nijak výrazně narušen a nesl se v poklidném duchu. Na klid a pořádek stejně jako v předešlých letech dohlíželi strážníci z Městské policie Karlovy Vary. I v letošním roce obzvláště v lázeňském a obchodně správním území docházelo k největším prohřeškům zejména v dopravě. Občany města občas také trápilo rušení nočního klidu.

Během konání festivalu řešily policejní hlídky více jak 700 dopravních přestupků. Pro udržení nočního klidu pak fungovala tzv. festivalová hlídka, která posílila výkon služby. Ta si s provozovateli nastavila pravidla, díky nimž proběhla vzájemná spolupráce bez větších komplikací. V „mobilní kanceláři“ strážníci a policisté poskytovali návštěvníkům informační servis, což bylo velkým lákadlem zejména pro děti, které měly možnost nahlédnout do policejního vozu.

Vzhledem k tomu, že začátek i konec filmového festivalu probíhaly za zvýšených bezpečnostních opatření, kromě karlovarských strážníků se poprvé zapojili do akce i jejich kolegové ze sokolovské a chebské městské policie.

 

Zdroj: Městská policie Karlovy Vary

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.