Řidič utrpěl při nehodě těžké zranění

V úterý 5. července krátce po půlnoci se na silnici druhé třídy poblíž obce Šemnice na Karlovarsku stala vážná dopravní nehoda, při které se vážně zranil osmapadesátiletý řidič osobního automobilu značky Mercedes-Benz.

Řidič jel ve směru na Muzikov a pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost vozidla stavu vozovky, čímž bylo auto uvedeno do smyku a následně vyjelo ze silnice a narazilo přední částí do stromu. Potom ještě vůz narazil do dopravního značení a skončil v jízdním pruhu na pozemní komunikaci. Zraněného řidiče ze zdemolovaného automobilu vyprostili za použití hydraulických nástrojů hasiči, kteří zajistili i prostor pro přistání vrtulníku. Celkem u nehody zasahovaly tři jednotky hasičů. Zraněného muže ošetřili záchranáři. Ti také pomohli s jeho transportem na místo přistání.
„Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění osmapadesátiletého řidiče, který byl letecky transportován do nemocnice v Plzni. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku přibližně 700 tisíc korun. Přesná příčina a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Zdroj: Policie ČR

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.