V Mariánských Lázních se poběží na kolonádě

Tradiční běžecký závod Spa Run v Mariánských Lázních proběhne lázeňským centrem již v sobotu 9. července 2022. Na jeho účastníky bude čekat i bohatý kulturní program a ochutnávka street kuchyně.

V 11.00 bude ve sportovním areálu Victoria v Mariánských Lázních zahájena prezentace závodníků a výdej startovních čísel. Ve 12.40 pak odstartuje závod, jehož délka činí 6400 m. Milovníci sportu a běhu v krásném prostředí si budou moci užít trasu přes centrum města od areálu Viktoria, dále minou Rudolfův a Ferdinandův pramen, parkem se poběží ke knihovně, kolem hotelu Nové Lázně, kolonády a zpátky přes Ferdinandův pramen zpět do areálu Viktoria.

Součástí doprovodného programu bude jako vždycky festival Movomal. „I letos se na hlavní kolonádě budou konat představení pouličních umělců nejrůznějších žánrů. Milovníci hudby a zábavy se můžou těšit na vystoupení pražské swingové formace Modrá synkopa, klauna Bailo, skupiny CM Litera nebo kapely Echoes. Návštěvníky potěší také vystoupení skupiny Tygroo, která má v repertoáru unikátní kombinace tradičních žánrů jako klezmer a balkánská hudba s žánry moderními,“ uvedl organizátor festivalu Pavel Knára.

Součástí programu bude jako vždy možnost pochutnat si na specialitách street kuchyně.

 

Zdroj: KIS Mariánské Lázně

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.