Den zdraví a bezpečí v Chebu slibuje bohatý program

Ve dnech 24.-25. června 2022 se v areálu Krajinky v Chebu uskuteční ,,Den zdraví a bezpečí“. Cílem tohoto projektu je seznámit širokou veřejnost s důležitostí preventivních vyšetření a zároveň naučit ji zvládnout základy poskytování první pomoci. Akci připravilo Komunitní centrum Chebsko ve spolupráci s  Karlovarskou krajskou nemocní a Diakarem z. ú. ve snaze zdůraznit jak je v dnešní době důležité zdraví a bezpečí nás všech. 

Kromě aktivit zabývajících se například měřením tlaku, cukru v krvi, cholesterolu, tělesných hodnot, metabolického věku, určování krevních skupin, mobilní testování HIV, správnou hygienou rukou, první pomocí, brýlemi s virtuální realitou aj., se návštěvníci mohou těšit i na ukázky IZS (auta, techniky), psovody, sportovní aktivity FK Hvězda Cheb. A pokud bude hezké počasí, bude pro děti připravena pěna a balónková bitva.

,,Jestliže se tedy rozhodnete za námi v tyto dny zavítat, čeká vás nejen mnoho zajímavých informací, zjištění, přátelských lidí, ale také zážitků pro vaše ratolesti. Budeme se na Vás těšit a věříme, že si odnesete krásné vzpomínky,“ srdečně na akci zve Simona Mikleová, místopředsedkyně Komunitního centra Chebsko.

 

Zdroj: Komunitní centrum Chebsko

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.