Jiří Vaněček obhájil funkci krajského předsedy ODS

Jiří Vaněček bude i po další dva roky vykonávat funkci předsedy regionálního sdružení ODS Karlovarský kraj. Rozhodl o tom regionální sněm, který se konal ve středu večer. Vaněček získal napříč regionem několik nominací a v samotné volbě neměl protikandidáta.

Rovněž posty místopředsedů jsou beze změn – zůstali jimi Michal Pospíšil z Chebu a Petr Čavojský z Horního Slavkova. Regionální sněm i zvolil i novou regionální radu.

„Jako klíčovou prioritu pro další měsíce vidím uspět v komunálních volbách v našem kraji – ať už pod hlavičkou koalice Spolu, nebo samostatně jako ODS,“ uvedl Vaněček, který je sám lídrem a kandidátem na primátora za koalici Spolu v Karlových Varech.

Jiřímu Vaněčkovi je 49 let. Je ženatý a má tři dcery. Předsedou ODS v Karlovarském kraji je od roku 2012. Od roku 2010 je současně předsedou ODS ve svém domovském místním sdružení v Karlových Varech. Z veřejných funkcí dlouhodobě působí v pozici předsedy představenstva Dopravního podniku Karlovy Vary a předsedy správní rady Nadace města Karlovy Vary.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.