V panelovém domě v Aši došlo k vraždě

V odpoledních hodinách byla v úterý 24. května na chodbě panelového domu v Aši spáchána vražda. Z tohoto zvlášť závažného zločinu viní kriminalisté z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje šedesátiletého muže z Aše. 

„Obviněný muž měl mít v úterý 24. května letošního roku v odpoledních hodinách na chodbě panelového domu v Aši spor s devětapadesátiletým mužem. Při vyhrocené hádce měl mladší z dvojice mužů udeřit šedesátiletého muže do horní části těla. Ten na to měl zareagovat tak, že ze své kapsy vytáhl nůž a následně s ním devětapadesátiletého muže napadl. Tímto útokem mu měl způsobit bodnořezná poranění v horní části těla. Poté měl zraněný devětapadesátiletý muž odejít do své bytové jednotky, která se nacházela ve zmiňovaném panelovém domě. Obviněný muž měl z tohoto panelového domu, ve kterém nebydlel, odejít,“ popisuje dramatickou událost policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Devětapadesátiletý muž byl ve svém bytě nalezen mrtvý až o tři dny později. Bezprostřední příčinou jeho smrti byla bodnořezná poranění v horní části těla, což bylo potvrzeno pitvou.

Kriminalisté se začali případem usilovně zabývat. Nejprve provedli šetření a domovní prohlídky, a následně zadrželi výše zmíněného šedesátiletého muže. Vyšetřování momentálně probíhá na svobodě, protože státní zástupce nepřijal podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který vznesl policejní vrchní komisař. Obviněný muž může být v případě prokázání viny odsouzen až na osmnáct let.

 

Zdroj: Policie ČR

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.