Bývalá přítelkyně se stala terčem fyzického násilí

Čtyřiatřicetiletý muž z Chodova nejdříve fyzicky napadl, a poté i oloupil svou bývalou sedmadvacetiletou přítelkyni. Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání a obvinili ho ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže. Za tento útok mu v případě prokázání viny hrozí až desetileté vězení. 

„Obviněný muž na konci května letošního roku krátce před 18. hodinou ve vestibulu panelového domu v Chodově po slovní rozepři fyzicky napadl svou bývalou sedmadvacetiletou přítelkyni, kterou měl udeřit pěstí do oblasti hlavy. Po útoku žena upadla na zem. Muž se k ní měl sehnout a snažit se jí vytrhnout batoh, který žena držela za popruh. Následně se ji snažit znovu udeřit pěstí. Po chvíli se mu podařilo vytrhnout jí batoh z ruky a utéct s ním zadním vchodem panelového domu. Odcizením batohu, ve kterém měla mít žena finanční prostředky, jí měl muž způsobit škodu přibližně 2 tisíce korun,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Kriminalisté ze Sokolova ve spolupráci s policisty z obvodního oddělení se začali případem okamžitě zabývat a během krátké doby se jim povedlo muže vypátrat a zadržet. Následně byl muž na základě rozhodnutí soudu poslán do vazby. V případě prokázání viny si agresor půjde sednout až na deset let. Ve vězení by pak mohl přemýšlet o tom, že ženy se nebijou.

 

Zdroj: Policie ČR

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.