Policie hledá svědky dopravní nehody

V úterý 17. května se stala kolem půl šesté ráno na silnici druhé třídy poblíž Boučí na Sokolovsku dopravní nehoda. Policie pátrá po řidiči auta Volkswagen Caddy, který nedal přednost projíždějící motorce, čímž došlo ke střetu.

Jak k nehodě došlo, popisuje policejní mluvčí Jakub Kopřiva: „Policisté z chebského dopravního inspektorátu pátrají po svědcích dopravní nehody, která se měla stát v úterý 17. května letošního roku kolem 06:35 na silnici druhé třídy poblíž Boučí na Sokolovsku. Na křižovatce měl řidič dosud neznámé totožnosti ve vozidle Volkswagen Caddy, který jel směrem od Boučí, odbočovat směrem na Dolní Nivy. Přitom nedal přednost projíždějícímu motocyklu značky Suzuki, který jel po hlavní silnici směrem od Dolních Niv na Sokolov. Následně mělo dojít ke střetu přední části motocyklu se zadní levou částí vozidla značky Volkswagen. Řidič motocyklu měl následně upadnout s motocyklem na pravý bok a způsobit si lehké zranění, se kterým byl ošetřen v nemocnici. Řidič osobního automobilu značky Volkswagen měl

z místa dopravní nehody odjet.“

U řidiče motocyklu nebylo po dopravní nehodě zjištěno požití alkoholu.

Policie žádá případné svědky této nehody, kteří v inkriminovanou dobu místem procházeli či projížděli, aby o tom informovali na bezplatnou telefonní linku 158 nebo na kterémkoliv obvodním oddělení.

Informace a případné záznamy z palubní kamery by mohly policistům velmi pomoci při vyšetřování.

 

Zdroj: Policie ČR/foto

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.