Policie pátrá po ženě

Sokolovští policisté žádají veřejnost o pomoc při pátraní po totožnosti neznámé ženy, kterou zaznamenaly bezpečnostní kamery z panelového domu. Tato žena po vstupu do inkriminovaného domu odcizila z jednoho bytu kabelku s penězi, doklady a platební kartou.

 

 

Sokolovští policisté z obvodního oddělení Sokolov – město ve věci proto zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinů krádeže, porušování domovní svobody a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

„Na konci března letošního roku měla žena dosud neznámé totožnosti vstoupit do vchodu panelového domu v Sokolově. Následně se jí mělo podařit otevřít vstupní dveře do jedné z bytových jednotek. Do bytu měla vstoupit a z chodby odcizit zavěšenou kabelku s peněženkou, ve které měla majitelka finanční hotovost, osobní doklady i platební kartu. Po chvíli měla i s odcizenými věcmi panelový dům opustit. Po několika hodinách měla být z odcizené platební karty provedena platba v prodejně potravin v Sokolově, ovšem platba byla zamítnuta,“ uvedl policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Jakékoli informace o této ženě můžete sdělit na bezplatné telefonní lince 158, případně na nejbližší policejní služebně.

 

Zdroj: Policie ČR/foto

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.