Hejtman poděkoval mistrům volejbalové ligy

Vítězové volejbalové extraligy, VK ČEZ Karlovarsko, se včera setkali s hejtmanem Karlovarského kraje, Petrem Kulhánkem, kterému přivezli ukázat pohár a předat symbolicky dres s podpisy hráčů. Hejtman jim poděkoval za nezměrné úsilí, se kterým zvládli celou sezónu, a za vynikající reprezentaci kraje doma i v zahraničí.

„Vám všem patří obrovské poděkování, jako jednotlivci i celý tým jste inspirací pro řadu mladých lidí, ať už ve vztahu k volejbalu, nebo sportu jako takovému. “ řekl hejtman a dodal: „Vím, že jste si celou sezónu tvrdě odpracovali, a to jak hráči, tak všichni ostatní v klubu. Finále bylo neskutečně náročné, pátý set delší, než bývá obvyklá, takže to pro vás rozhodně nebyla jednoduchá cesta k vítězství.“

Podle předsedy klubu VK ČEZ Karlovarsko Jakuba Novotného je to pro celý tým obrovské zadostiučinění. „Máme za sebou cca 50 zápasů za sezónu, na podzim jsme vyhráli Superpohár, hráli jsme čtvrtfinále Evropského poháru, získali druhé místo v Českém poháru. Dlouhé finále extraligy vyhrálo mužstvo, které si to skutečně odpracovalo a velký podíl na tom má samozřejmě i realizační tým. Na rozdíl od loňska teď jdeme do základní skupiny Ligy mistrů, což je pro nás velká výzva a pro kraj určitě skvělá prezentace,“ uvedl Jakub Novotný.

Manažer VK ČEZ Karlovarsko Jan Meruna také připomněl, že volejbalem žije nejen tým samotný, ale klub si vychovává si i budoucí sportovní talenty. V současnosti je to cca 200 malých volejbalistů z celého regionu.

 

Zdroj: KÚ KV/foto

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.