Socha a plivající Klsák z hnutí KOA odhaleni

Karlovarský opoziční zastupitel a známý jako „politický moralista“ Jiří Klsák z hnutí Karlovarská občanská alternativa (KOA) se také zúčastnil slavnostního odhalení sochy Karla IV. Pro své mediální kamarádky K+K uvedl, že se vše zvrhlo v politickou akci hnutí ANO.

Kolik peněz na sochu přispěl politik Klsák , který žije z veřejných rozpočtů celý život a více než deset let jako politik si asi každý umí představit sám.

Možná mu vadilo, že Andrej Babiš, který se jako divák zúčastnil slavnostního odhalení, dal ze svého více něž milión korun.

Není to tak dlouho, co Klsákovi na jeho požadavek vyrobili repliku koruny Karla IV. Ten s ní vzápětí pobíhal po celém kraji a jako zastupitel města Karlovy Vary a Karlovarského kraje a exhiboval při každé vhodné i nevhodné příležitosti a zneužíval ji ke své vlastní politické agitaci. Kromě toho se Klsák rád převléká i do jiných kostýmů a veřejně exhibuje, aby na sebe za každou cenu upozornil, ale tentokrát na něj zbylo jen pomlouvání a špinění všech, kteří nežvaní, neslibují nesmysly a umí přiložit skutečně ruku k dílu.


Komediant nebo politik?

“Klsáka znám jako nepřejícího politika, pokrytce a zákulisního štváče, který umí dokonale za zády pomlouvat a špinit druhé, nejvíce své politické konkurenty, dokonce i v médiích,” uvedl jeden z přítomných, který Klsáka z politiky dobře zná (PK).

Není náhoda, že se jedná o člena hnutí KOA, ze kterého se rekrutuje i současný politický turista a hejtman Petr Kulhánek, který rozděluje především neinvestiční veřejné peníze Karlovarského kraje za hlasité kritiky úředníků i politiků z opozice.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.