Policie žádá veřejnost o pomoc

Sokolovští kriminalisté pátrají po totožnosti tří osob, které neoprávněně vybíraly peníze z bankomatů na různých místech v Sokolově či Karlových Varech. Policie prosí veřejnost o součinnost. Jakékoli informace je možno sdělit na bezplatné telefonní lince 158 nebo na nejbližší policejní služebně.

 

 

Dosud neznámý pachatel si nechal peněženku, kterou měl v polovině února najít před obchodním domem v Sokolově. V ní měly být peníze, osobní doklady a kreditní karta, ze které byly provedeny dva neoprávněné a neúspěšné výběry.

Ve stejném období měla být před jiným obchodním domem v Sokolově na parkovišti odcizena peněženka. I tentokrát měla obsahovat kromě mobilního telefonu a finančních prostředků také platební kartu, ze které byly následně učiněny neoprávněné výběry z bankomatu. V tomto případě už bohužel pachatel uspěl.

Ke krádeži peněženky před obchodním domem v Sokolově mělo dojít ve druhé polovině února ještě jednou. I tentokrát měla mít majitelka v peněžence platební kartu a i v tomto případě mělo následně dojít k neoprávněným výběrům,“ popsal třetí případ policejní mluvčí Jakub Kopřiva a ještě dodal, že poškozeným byla způsobena celková škoda přibližně 40 tisíc korun.

Pro podezření ze spáchání přečinů neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku bylo zahájeno Sokolovskými policisti trestního řízení.

 

https://youtu.be/sjKhvRjV1Rs

 

Zdroj: Zdroj: Policie ČR/foto/video

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.