Pro žáky je vyhlášena výtvarná soutěž

Namaluj své tajné místo v Karlovarském kraji, tak zní název výtvarné soutěže, kterou pro děti přichystal Karlovarský kraj. Se svým obrázkem nebo prostorovou prací se do ní mohou přihlásit žáci škol z regionu a vyhrát tak hodnotné ceny.

„V našem kraji je bezpočet nádherných míst, na která se mnohdy opakovaně vracíme, protože jsou pro nás něčím výjimečná. Sám jsem ale velmi zvědav, které považují soutěžící za to své tajné. Nemusí se přitom nutně jednat o neznámé místo hluboko v lesích, třeba jej jen jako tajné vnímají, případně s ním mají spojený nějaký nevšední zážitek. Budu se těšit na všechny práce, ze kterých budou vybrány ty nejpovedenější. Jejich autoři získají ceny v podobě dotykových tabletů, dronů a bezdrátových sluchátek“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

Soutěž začala 2. května a potrvá až do 30. června 2022. Soutěží se ve dvou věkových kategoriích. První je pro děti od 6 do 10 let, druhá je určena starším výtvarníkům ve věku 11 – 15 let. V každé kategorii odborná porota vybere tři nejlepší práce, jejichž autorům budou po prázdninách slavnostně předány ceny. Výsledky soutěže bude možné sledovat v Krajských listech, na krajských sociálních sítích a na webu. Ve foyer budovy A krajského úřadu bude po vyhlášení vítězů následovat výstava oceněných prací. Podrobná pravidla a další potřebné dokumenty zájemci najdou na webových stránkách Karlovarského kraje.

 

Zdroj: KÚ

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.