Občané Karlových Varů diskutují s primátorkou

Chcete se vyjádřit  k dění ve městě? Máte nějaké podněty nebo připomínky k životu
v Karlových Varech? Můžete si o nich popovídat přímo s primátorkou města Andreou Pfeffer Ferklovou. Den s primátorkou se bude konat v pondělí 25. dubna od 15 do 17 hodin v pracovně v 5. patře Magistrátu města Karlovy Vary v Moskevské ulici. 

Občané, kteří mají zájem diskutovat, si nemusí termín předem zarezervovat. Záležet bude na pořadí, v jakém dorazí. Dle něj budou postupně odbavováni.

Ve stejném termínu se uskuteční i bezplatná právní poradna PRO BONO. Výrazem pro bono (zkratka lat. pro bono publico, v českém překladu pro veřejné dobro) se označuje odborná práce, kterou někdo vykoná dobrovolně a bezplatně, případně za sníženou cenu. Tato aktivita je brána jako služba veřejnosti. Obvykle se tak říká bezplatné právní nebo jiné profesionální pomoci, kterou poskytují jednotlivci či organizace. Na rozdíl od dobrovolnictví je pro bono aktivity příznačná vysoká odbornost provedené práce.

Zájemci o právní konzultaci by neměli zapomenout veškerou dokumentaci k případu, který budou chtít prodiskutovat. Aby rada právníka nebyla pouze obecná, k jednání jsou třeba podklady jako smlouvy, obchodní podmínky, vyúčtování, korespondence apod. Pokud bude zájem převyšovat kapacitu, vyhrazuje si město právo odmítnout zájemce z jiných měst a obcí, jelikož právní poradna PRO BONO je primárně určena občanům Karlových Varů.

 

Zdroj: MM Karlovy Vary

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.