Uzavírky provozu prodlouží cestu do Plzně

Na území Karlovarského kraje budou probíhat uzavírky silnice č. I/20 do Plzně.
Z tohoto důvodu zabere cestování do Plzně více času. Uzavírky začnou v dubnu a potrvají v řádu několika měsíců. Informuje o tom Ředitelství silnic a dálnic ČR.

 

Z důvodu rekonstrukce silnice je částečně uzavřen provoz na silnici I/20 v obci Útvina v okrese Karlovy Vary. Tato uzavírka trvá od 01. 04. 2022 do 30. 06. 2022. Stavba bude probíhat po jednotlivých etapách, přičemž celkem jsou plánovány etapy čtyři. Objížďka nařízena není. Provoz bude veden kyvadlově po neuzavřeném úseku silnice o minimální šíři 3,5 m a řízen světelným signalizačním zařízením. Pokud to bude třeba, při řízení provozu pomohou i náležitě poučení a vybavení pracovníci zhotovitele. Nejprve začne výstavba po pravé straně vozovky ve směru na Plzeň a dále pak i v druhém směru na Karlovy Vary.

 

Úplná uzavírka provozu čeká řidiče na silnici I/20 u obce Kfely v úseku mostů v termínu od 19. 04. 2022 do 30. 11. 2022 z důvodu realizace souběžné rekonstrukce mostů. Současně je navrhována obousměrná objížďka po účelové komunikaci přes Tepličku a  Kfely u Horního Slavkova. Provoz na objížďce bude řízen světelným signalizačním zařízením.

 

Provoz ještě zbrzdí částečná a úplná uzavírka na silnici I/20 v obci Krásné Údolí v okrese Karlovy Vary, která pravděpodobně začne 19. 04. 2022. Skončit by měla 11. 12. 2022. Důvodem k uzavírce silnice je provádění stavebních prací, během nichž bude vyměněna plná konstrukce stávající vozovky. Při částečné uzavírce bude provoz řízen světelným signalizačním zařízením. Úplná uzavírka bude pro řidiče znamenat svedení provozu na souběžnou provizorní panelovou vozovku. První etapa se bude provádět ve směru
od Bečova, druhá ve směru na Plzeň.

 

zdroj: Krajský úřad Karlovarského kraje

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.