Do Karlových Varů se vrací Velikonoční trhy

V Karlových Varech můžete opět vyrazit na tradiční Velikonoční trhy, které se letos konají od 14. do 18. dubna ve Smetanových sadech od 10:00 do 18:00 hodin.

Chtěli byste si užít velikonoční svátky, ale chybí vám k tomu pomlázka a něco dobrého na zub? Přijďte se podívat do Smetanových sadů na Velikonoční trhy 2022. Kromě toho, že si zde můžete nakoupit různé velikonoční dekorace, pomlázky, perníčky, bytový textil, textil a hračky pro děti, bižuterii a keramiku. Nebudou zahálet ani vaše chuťové buňky, které uspokojí například prodej sýrů, francouzských specialit a vína a dalších dobrot. Myslí tu i na děti. Aby se nenudily, budou pro ně připraveny dětské dílničky.

Velikonoční trhy 2022 připravilo město Karlovy Vary ve spolupráci se společností KV CITY CENTRUM a příspěvkovou organizací Dům dětí a mládeže Karlovy Vary akci . Trhy budou probíhat ve spodní části
Třídy TGM, v lokalitě u budovy hlavní pošty a na začátku Smetanových sadů.

Návštěvníci se mohou těšit na bohatý kulturní program, který pro ně zajistil Magistrát města Karlovy Vary – Odbor kultury. Návštěvníci uslyší řadu místních a regionálních umělců, z nichž někteří na této akci vystoupí úplně poprvé.

Novinkou bude hledání velikonočních vajíček. Toto dobrodružství  je uchystáno na neděli dne 17. dubna 2022.

Pokud si ho chcete užít a po dvouleté pauze řádně oslavit jaro, přijďte.

Jste srdečně zváni!

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.