Krajská záchranka obnoví vozový park

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje získá v souladu s programem rozvoje kraje v sociální oblasti a zdravotnictví sedm nových technických vozidel. Realizaci zadávacího řízení této nadlimitní zakázky schválila Rada Karlovarského kraje.

 

Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje plánuje zakoupení vozidla pro technika spojů, technika přístrojů, tři vozidla pro techniky oblasti, vozidlo pro zajištění materiální obslužnosti a jeden vůz pro inspektora provozu. Náklady budou činit téměř 9,7 milionu korun. Zakázka bude hrazena ze schváleného rozpočtového výhledu na rok 2023, ve kterém by zmíněné automobily měly být záchranné službě dodány.

 

„Karlovarský kraj pravidelně podporuje obměnu vozového parku záchranné služby, kdy se jedná o sanitky a vozy lékařů. Tentokrát se jedná o pořízení nových technických vozidel, která jsou také velmi důležitá a potřebná při zásazích nejrůznějšího charakteru. Protože je naší snahou nejen podpora, ale také snaha o zvyšování kvality poskytovaných služeb v rámci zdravotnické záchranné služby, považujeme zakoupení nových technických vozů za naprosto zásadní,“ uvedl hejtman Karlovarského kraje Petr Kulhánek.

 

Zadávací řízení bude realizováno formou otevřeného nadlimitního řízení. Nabídky budou hodnoceny podle ekonomické výhodnosti, tedy podle nejnižší nabídkové ceny.

 

zdroj: Krajský úřad Karlovarského kraje

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.