Srážku aut u Aše nepřežil spolujezdec

Tragická dopravní nehoda, při níž přišel o život spolujezdec osobního vozidla, se odehrála na obchvatu města Aše. Ke smutné události došlo v půl osmé ráno v sobotu 2. dubna.

„K tragické dopravní nehodě došlo v sobotu 2. dubna v půl osmé ráno na pozemní komunikaci I/64 na obchvatu města Aše. Sedmadvacetiletý řidič osobního vozidla značky Opel, jedoucí ve směru od státní hranice SRN směrem ke kruhovému objezdu na Žďáru, zřejmě vlivem zhoršených povětrnostních podmínek dostal na namrzlé komunikaci s vozidlem smyk a přejel do protisměru, kde se střetl s nákladním vozidlem značky Mercedes, které řídil pětapadesátiletý muž.,“ popsal celou událost policejní mluvčí Jan Bílek

V osobním automobilu Opel byli zraněni celkem tři lidé, přičemž spolujezdec utrpěl zranění neslučitelná se životem a bohužel na místě zemřel. Další dva muži ve věku 26 a 27 let utrpěli těžká zranění, kvůli kterým byli převezeni do nemocnice. Pětapadesátiletý řidič nákladního automobilu značky Mercedes vyvázal bez zranění. Ten na místě podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, jejíž výsledek byl negativní. Zranění řidiče osobního vozidla byla tak vážná, že u něj dechová zkouška nemohla být provedena. Přesná příčina a okolnosti dopravní nehody se budou dále prošetřovat.

Po dobu vyšetřování dopravní nehody byla silnice několik hodin uzavřena. Po celou dobu byla osobní vozidla odkláněna na objízdnou trasu. Provoz na místě řídili policisté.

Zdroj: Policie ČR

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.