Už se nemáme čím překvapit, tvrdí kapitán Karlovarska

Volejbalová extraliga pomalu vrcholí. Tým Karlovarska je blízko postupu do semifinále, nad Duklou Liberec vede 2:0 na zápasy. „Poslední krok je vždy nejtěžší, musíme hlavně věřit ve své schopnosti, a na nich stavět,“ má jasno Daniel Pfeffer, kapitán VK ČEZ Karlovarsko.

Obhájci extraligového titulu vydřeli obě vítězství ve dvou vyrovnaných zápasech i setech. V úterý v Liberci vyhráli první dvě sady nejtěsnějším možným rozdílem dvou bodů. „Po tolika vzájemných zápasech v této sezoně už nějaké velké překvapení nehrozí, od soupeře, ani od nás,“ míní Pfeffer. Nemýlí se, Karlovarsko těží z ohromné produktivity útoku, Dukla bojuje úspěšně v obraně na síti.

Daniel Pfeffer zároveň připomněl i „inaugurační“ zápas sezony, kterým bylo střetnutí Karlovarska s Libercem v domácím Superpoháru. Volejbalisté Karlovarska tehdy vyhráli 3:1 na sety. Nyní se ale hraje o významnější, extraligovou trofej. „I ve třetím zápase série bude platit kvalitní servis a následná obrana. A hlavně, myslím, bude rozhodovat trpělivost.“

Čtvrtfinále extraligy volejbalistů: Karlovarsko – Liberec
Hala míčových sportů v Karlových Varech
pátek 1. dubna (18:00): Karlovarsko – Liberec
DALŠÍ PŘÍPADNÉ ZÁPASY:
pondělí 4. dubna (18:00): Liberec – Karlovarsko
čtvrtek 7. dubna (18:00): Karlovarsko – Liberec

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.