V dražbě na podporu Ukrajiny se vybralo celkem 148.500,- korun!

Karlovarsko mělo po posledním zápase základní části pestrý program, jehož vrcholem byla dražba dresů na pomoc Ukrajině

Kromě skákacího hradu bylo pro děti hned za hlavní hrací plochou připraveno i mini hřiště a malování na obličej. Po zápase se hráči A-týmu věnovali fanouškům na hřišti i mimo něj. Skvěle celou akci doprovázel moderátor Martin Kozma, který se postaral také o zábavu a soutěže. Proběhla očekávaná dražba speciálních dresů z televizního utkání na Kladně:

 

Dres: Částka: Vydražil:
Martin Fišer 6.000,- Fišerovi
Daniel Pfeffer 10.000,- Jan Eder
Adam Zajíček 7.500,- Vít Tourek
Wessel Keemink 6.000,- Keemink
Daniel Římal 4.000,- Dedichová
Lukáš Vašina 10.000,- Antonín Jurica
Marc Wilson 7.500,- Richard Šimůnek
Lukasz Wiese 15.000,- Medeor KV
Vojtěch Patočka 6.500,- Potměšil
Jakub Ihnát 8.000,- Zapletal
Martin Kočka 12.000,- Lukáš Karafiát
Patrik Indra 12.000,- Tomáš Trtek

Dražba dresů všech hráčů A-týmu vynesla celkem 104.500,- korun. Dalších 23.000,- korun do celkové sumy přispěl realizační tým: Jiří Novák, Josef Novotný, Jakub Novotný, Jan Meruna, Vít Mašek, Petr Konopka, Jakub Koloušek, Ondřej Hudeček. Částku 1.000,- korun přidal náš bufet a fanoušci. Sobotní akce vynesla celkem 128.500,- korun.

Ještě před touto speciální akcí pomohl A-tým 10.000,- korun ze své kasičky a stejnou částkou 10.000,- korun i klub. Za tyto peníze se nakoupily potřebné potraviny, které byly předány Armádě Spásy.

Celková suma tedy činí 148.500,- korun.

„Jedním z cílů našeho klubu je i pomáhat a aktuálně pomoc potřebují ukrajinští uprchlíci. Máme obrovskou radost, že hráči, realizační tým, partneři a fanoušci našeho klubu se spojili a vybrali dohromady úžasnou částku 148.500,- korun. Velké díky!“ ocenil manažer klubu Ondřej Hudeček.

Děkujeme všem, kteří byli součástí této povedené akce!

Celou fotogalerii najdete zde.

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.