Becherova vila si pro školáky na jarní prázdniny připravila výtvarné dílny

V týdnu o 14. do 18. března budou mít žáci v Karlovarském kraji jarní prázdniny. V Interaktivní galerii Becherova vila pro ně budou připraveny výtvarné dílny, které děti nejen zabaví, ale také procvičí jejich zručnost a podpoří fantazii při tvorbě nejrůznějších výrobků. Dílny jsou určeny pro širokou veřejnost. 

První z dílen odstartuje již v neděli 13. 3. 2022, kdy bude na programu výroba dekorací inspirovaných Velikonocemi a příchodem jara. Dílna s názvem „Jarní dekorace z papírových ruliček“ začíná ve 14 hodin a vstupné činí 50 Kč.

 

Pokud si zatoužíte vyrobit pohyblivé zvířátko na principu loutky, rozhodně byste neměli chybět v galerii v Becherově vile v pondělí 14. 3. Výtvarná díla  „Pohyblivé loutky“ začíná  v 10 hodin a vstupné je ve výši 30 Kč.

 

Rádi byste potěšili někoho ze svých blízkých či přátel nevšedním šperkem? Pak právě pro vás je určena dílna „Recyklované korálky“, v rámci které si účastníci vyrobí drobný nevšední šperk. Ve čtvrtek 16. 3. 2022 se začíná v 10 hodin a za vstup zaplatíte 30 Kč.

 

Prázdninový týden završí dílna „Hravé knižní záložky“. Pokud rádi čtete, nebo chcete obdarovat jiného milovníka knih vlastnoručně vyrobenou originální knižní záložkou, zarezervujte si své místo. Pak už jen stačí dostavit se v pátek 18. 3. v 10 hodin do Becherovy vily, zaplatit vstup 30 Kč a popustit uzdu své fantazii.

 

Poslední z výtvarných dílen pro veřejnost, kterou Interaktivní galerie Becherova vila pořádá v měsíci březnu, nese název „Skleněný kamínek“. Účastníci budou vyrábět magnetku inspirovanou aktuální výstavou Jiřího Juna, jež se aktuálně koná v galerii. Dílna se uskuteční ve čtvrtek 24. 3. 2022 od 16 hodin. Vstupné činí 50 Kč.

 

Na všechny z uvedených dílen pro veřejnost je nutné si zarezervovat místo, a to buď na telefonním čísle 734 788 029, nebo pomocí e-mailu: topolova@galeriekvary.cz.

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.