Startuje další ročník soutěže s názvem Stavby Karlovarského kraje

Regionální stavební sdružení Karlovy Vary, Karlovarský kraj a město Karlovy Vary vyhlašují soutěž „Stavby Karlovarského kraje“, která bude po roce odkladu probíhat v rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje 2022. 

 

Jedná se o 21. ročník tradiční přehlídky a soutěže o nejlepší stavbu a projekt. „V uplynulých 20 letech jsme představili 559 staveb a návrhů.

 

Stavaři všech profesí – architekti, projektanti, zhotovitelé, investoři – pokračují i ve ztížených podmínkách v posledních letech ve svých činnostech. Ti všichni by se měli podělit o své nejlepší výsledky, stavby a projekty a předvést je veřejnosti, zároveň tím podpořit patriotismus a hrdost na krásné stavby v Karlovarském kraji. Je nutné vrátit naděje a proto pojďme ukázat, že i v době končící pandemie a současné situaci je možné realizovat stavby, které nás přežijí a budou sloužit lidem,“ uvedla Anna Vlášková z Regionálního stavebního sdružení.

 

Do 21. ročníku soutěže lze přihlásit novostavby či rekonstrukce budov a veřejných prostor i interiéry staveb dokončené v předchozích 3 letech. Zároveň je možno přihlásit projekty, urbanistické a architektonické studie připravované k realizaci za období uplynulých 5 let. Přihlašovatelem stavby může být investor, architekt, projektant, zhotovitel i majitel. Návrhy je možné zaslat nejpozději do 30.dubna 2022, a to prostřednictvím online formuláře. Fotografie a textové dokumenty je třeba zaslat přes Úschovnu na emailovou adresu rsskv@rsskv.cz.

 

 

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp

Sdílejte článek:

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Email

Top

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Nikdy nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.